Hakkımızda  

Firmamız 05.05.2015 tarihinde kurulmuştur. 

Akademi Mühendislik ismi ile firmamı kurmama en büyük etken; 1999 yılından 2015 Nisan ayına kadar görev aldığım Isısan Isıtma ve Klima Sanayi A.Ş. ve Bosch Termoteknik Isıtma ve Klima Ticaret A.Ş. şirketlerinin sektöre, üniversitelere ve şirket içi eğitimlere çok önem veren firmalar oluşu ve Isısan Akademide Eğitmen olarak uzun yıllar görev alışımdan kaynaklanmaktadır.

Çalıştığım firmalardan aldığım eğitim düsturu ile hizmetlerime Akademi Mühendislik adı altında devam edip, bu zamana kadar edinmiş olduğum servis hizmeti ve sistem uygulamalarındaki tecrübelerimi, müşterilerimizin özel istekleri doğrultusunda kurdurmayı planladıkları sistemler için yapacağımız tüm uygulamalara yansıtmayı hedeflemekteyiz.

Bu bağlamda gelecek için kurulan sistemler;

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerine cevap verebilecek, kaliteli, güvenli ve yüksek teknoloji ürünlerin, doğru tesisat kurulumu ile sistem ömrünü uzatan uygulamalar yapılmasına önem vereceğiz.

Satış sonrası verilmesi gereken hizmeti çok iyi bilmemiz, kurulacak olan sistem hakkında iyi değerlendirme yapmamıza neden olacağı gibi, uygulama ve sistem çözümünün doğru yapılmasına en büyük katkıyı sağlayacağından da eminiz.

Bu bilinçle kurulacak sistem ne olursa olsun önemli olan kurulum yapılmasının değil, kurulacak sistemin çalışma ömrü boyunca en yüksek faydayla hizmet vermesinin önceliğini sağlama gerekliliğini esas alacağız.

Sonucun iyi olması için; doğru keşif, doğru sistem tasarımı, doğru proje, uygun cihaz, doğru montajın yapılması. Yani seçilen ürünü işletmeye almaya kadar geçen sürede en doğru, en iyi ve en hızlı hizmeti vererek sağlanması hedefimizdir.